Pécsi Tudományegyetem

Kancellária
Pályázat- és Projektmenedzsment Igazgatóság

 

Munkatársaink

Nyomtatóbarát változatPDF változat

PÁLYÁZAT- ÉS PROJEKTMENEDZSMENT IGAZGATÓSÁG

Huba-Varga Nikolett igazgató 20420 huba-varga.nikolett@pte.hu 413. vezetői iroda
Nagy Eszter főosztályvezető 61363 nagy.eszter2@pte.hu 413/A. iroda
Kürti Péter főosztályvezető-helyettes 61186 kurti.peter@pte.hu 413/A. iroda
Jankovics Réka osztályvezető 20417 jankovics.reka@pte.hu 409. iroda
Pirkhoffer Zsófia csoportvezető 20424 pirkhoffer.zsofia@pte.hu 413/1. iroda
Radó Gábor csoportvezető 20413 rado.gabor@pte.hu  fsz.É.13. iroda
Talon Gábor csoportvezető   talon.gabor@pte.hu 413. nagy iroda

 

TITKÁRSÁG

Glück Csilla   20420 gluck.csilla@pte.hu 413. titkárság
Schóber Tímea   20420 schober.timea@pte.hu 413. titkárság

 

HAZAI PÁLYÁZATI- ÉS PROJEKTMENEDZSMENT FŐOSZTÁLY

Infrastruktúra Fejlesztési Csoport

Talon Gábor csoportvezető/projektmenedzser   talon.gabor@pte.hu 413. nagy iroda
Bayer Gábor projektmenedzser   bayer.gabor@pte.hu 413. nagy iroda
Békés Katalin projektmenedzser 20420 bekes.katalin@pte.hu 413. nagy iroda
Csuport Marianna projektmenedzser   csuport.marianna@pte.hu 413. kis iroda
Koloszár Alexandra projektmenedzser   koloszar.alexandra@pte.hu 413. nagy iroda
Sovány Barnabás projektmenedzser 20435 sovany.barnabas@pte.hu 413. kis iroda
Tóth András projektmenedzser 20435 toth.andras2@pte.hu 413. nagy iroda
Trischler Bernadett projektmenedzser   trischler.bernadett@pte.hu 413. nagy iroda

 

Kutatási, Oktatási és Szervezetfejlesztési Csoport

Bencsik-Péter Ildikó projektmenedzser 20401 bencsik-peter.ildiko@pte.hu 416. iroda
Béres Márton projektmenedzser 61164 beres.marton@pte.hu 408. iroda
Borda László projektmenedzser 20403 borda.laszlo@pte.hu 412. iroda
Császárné Pusztai Beatrix projektmenedzser 20406 pusztai.beatrix@pte.hu

412. iroda

Czimmer Péter projektmenedzser 61365 czimmer.peter@pte.hu 415. iroda
Dobay Kata projektmenedzser 20436 dobay.kata@pte.hu 416. iroda
Dudás Kószó Katalin projektmenedzser   dudas.katalin@pte.hu 407. iroda
Dudás Róbert projektmenedzser   dudas.robert@pte.hu 409. iroda
Fenekes Enikő projektmenedzser 20436 fenekes.eniko@pte.hu 411. iroda
Gayár Csilla projektmenedzser 61198 gayar.csilla@pte.hu 411. iroda
Hargitai-Kiss Krisztián projektmenedzser 61366 kiss.krisztian@pte.hu 406. iroda
Kith Nikoletta projektmenedzser   kith.nikoletta@pte.hu 412. iroda
Koller-Kovács Lívia projektmenedzser   koller-kovacs.livia@pte.hu 408. iroda
Kozma József projektmenedzser 61185 kozma.jozsef@pte.hu 407. iroda
Latyák Helga projektmenedzser 20422 latyak.helga@pte.hu 415. iroda
Mánfai Kinga projektmenedzser 61374 manfai.kinga@pte.hu 414. iroda
Petres Márton projektmenedzser   petres.marton@pte.hu 408. iroda
Pirkhoffer Zsófia projektmenedzser 20424 pirkhoffer.zsofia@pte.hu 413./1 iroda
Sipos László projektmenedzser 61187 sipos.laszlo@pte.hu 414. iroda
Siptár Miklós projektmenedzser 20432 siptar.miklos@pte.hu 406. iroda
Tóth Ábel Dávid projektmenedzser   toth.david@pte.hu 407. iroda
Tóth-Ráth Zsuzsanna projektmenedzser 61197 rath.zsuzsanna@pte.hu 411. iroda
Valkai Viktória projektmenedzser 61369 valkai.viktoria@pte.hu 414. iroda

 

Referensi csoport

Altinger Barbara kari referens 61376 altinger.barbara@pte.hu TTK
Fekete Adrienn kari referens 61336 fekete.adrienn2@pte.hu BTK
Gálberné Schepp Judit kari referens 23488 schepp.judit@pte.hu KTK
Konkoly-Thegéné Keresztesi Bettina kari referens 36298 bettina.keresztesi@aok.pte.hu ÁOK
Habling Kitti kari referens 23951 habling.kitti@pte.hu MIK
Lévai Zoltán kari referens   levai.zoltan@pte.hu KPVK
Mándiné Varga Eszter Róza kari referens 31684 varga.eszter2@aok.pte.hu ÁOK
Sólyom Tamás kari referens 31682 tamas.solyom@aok.pte.hu ÁOK
Szolcsányiné Kiefere Éva kari referens 36071 eva.kiefer@aok.pte.hu ÁOK

 

NEMZETKÖZI PÁLYÁZATI ÉS PROJEKTMENEDZSMENT OSZTÁLY

Jankovics Réka osztályvezető/nemzetközi projektmenedzser 20417 jankovics.reka@pte.hu 409. iroda
Borkovits Balázs nemzetközi projektmenedzser 20438 borkovits.balazs@pte.hu 410. iroda
Dudás Róbert nemzetközi projektmenedzser   dudas.robert@pte.hu 409. iroda
Tóth Enikő nemzetközi projektmenedzser   toth.eniko@pte.hu 410. iroda
Tóth Krisztián nemzetközi projektmenedzser 61189 toth.krisztian@pte.hu 410. iroda

 

ÁLTALÁNOS ASSZISZTENSI CSOPORT

Pirkhoffer Zsófia csoportvezető / projektmenedzser 20424 pirkhoffer.zsofia@pte.hu 413./1 iroda
Bakonyvári Tímea projektasszisztens 20416 bakonyvari.timea@pte.hu 413. iroda
Császárné Fehér Anikó projektasszisztens 61362 feher.aniko@pte.hu 413. iroda
Dragovácz Dea projektasszisztens 20349 dragovacz.dea@pte.hu 413. iroda
Gergelyné Kalota Judit projektasszisztens 20437 kalota.judit@pte.hu 413. nagy iroda
Herke Nóra projektasszisztens 61360 herke.nora@pte.hu 413. iroda
Horváth Edina projektasszisztens 61367 horvath.edina@pte.hu 407. iroda
Horváth Nóra projektasszisztens 61364 horvath.nora@pte.hu 413. iroda
Hoss Bence projektasszisztens   hoss.bence@pte.hu 413. iroda
Izsák Éva nemzetközi projektasszisztens 20414 izsak.eva@pte.hu 409. iroda
Kerekes Norbert projektasszisztens 61373 kerekes.norbert@pte.hu 406. iroda
Lőcsei Thyra projektasszisztens 20423 locsei.thyra@pte.hu 413. iroda
Michl Vivien projektasszisztens 61368 michl.vivien@pte.hu 413. iroda
Mosonyi Mónika nemzetközi projektasszisztens 20417 mosonyi.monika@pte.hu 409. iroda
Orbán Fanni projektasszisztens 20407 orban.fanni@pte.hu 413. iroda
Palotai Jenő projektasszisztens   palotai.jeno@pte.hu 413. nagy iroda
Sánta Csilla projektasszisztens 61372 santa.csilla@pte.hu 406. iroda
Schnell Ágota projektasszisztens   schnell.agota@pte.hu 413. nagy iroda
Tátrai Melinda projektasszisztens 20427 tatrai.melinda@pte.hu 416. iroda
Wusching Ádám Tamás projektasszisztens   wusching.tamas@pte.hu 408. iroda

 

UTAZÁSI ASSZISZTENSI CSOPORT

Radó Gábor csoportvezető 20413 rado.gabor@pte.hu fsz.É.13. iroda
Fürjné Harasztia Rita projektasszisztens 20410 furj.rita@pte.hu fsz.É.13. iroda
Héra Fanni projektasszisztens 61370 hera.fanni@pte.hu fsz.É.13. iroda
Horváth István projektasszisztens 20428 horvath.istvan@pte.hu fsz.É.13. iroda
Magyar-Papp Júlia projektasszisztens 61337 papp.julia@pte.hu fsz.É.13. iroda
Miseta-Nagy Nikolett projektasszisztens - ÁOK 31680 nikolett.nagy@pte.hu ÁOK
Schäffer Bettina projektasszisztens - ÁOK 36109 schaffer.bettina@pte.hu ÁOK

You shall not pass!