Számlakérés

Minden elszámolni kívánt számlát a következő vevőadatokra kell kiállítani:

7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.

H-7622 Pécs
Vasvári Pál u. 4.
Hungary

A más címre kiállított számlákat nem áll módunkban elfogadni, a vevőadatoknál más nem szerepelhet!

Elszámoláshoz P2-es nyomtatvány használatát kérjük. Ezen nyomtatvány esetében az aláírók már fel vannak tüntetve. A teljesítésigazolást a tudományos műhelyek vezetői, vagy helyettesük jogosultak aláírni.

Kérjük, minden esetben tervezzenek úgy, hogy előleget nem áll módunkban kifizetni. Csak az előre egyeztetett, megfelelő címzésre, 30 napos fizetési határidővel, átutalási fizetési móddal kiállított számlákat tudjuk elfogadni.

A PTE szervezeti egységei által kiállított számlákat nem tudjuk elszámolni, mivel ezek belső teljesítéshez köthetőek. PTE nyomda, egyetemi tulajdonú gépkocsi, saját szervezeti egységnél történő műszerbérlet, egyik keretről másikra való átvezetés nem elszámolható!

VIP kártya nem használható, mert nem a célelszámolási számláról finanszírozódik, a VIP kártyákról indított kifizetéseket nem áll módunkban elszámolni.